MHQ1005P2N8CT000
MFR.Part #
MHQ1005P2N8CT000
JLCPCB Part #
C2048101
Description
2.8nH 23@250MHz 50mΩ 6.5GHz 900mA 0402 Inductors (SMD) ROHS