B41231B7568M000
MFR.Part #
B41231B7568M000
JLCPCB Part #
C7079271
Package
Plugin,D25.4xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 3.39A@120Hz 32mm 35V 5600uF ±20% Plugin,D25.4xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS