MLG1005S3N0BTD25
MFR.Part #
MLG1005S3N0BTD25
JLCPCB Part #
C404620
Description
3nH 5.5GHz 7@100MHz 800mA 90mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS