MHQ1005P2N7BTD25
MFR.Part #
MHQ1005P2N7BTD25
JLCPCB Part #
C6091046
Description
2.7nH 23@250MHz 6.5GHz 70mΩ 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS