VLM10555T-1R8M8R8-2H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLM10555T-1R8M8R8-2H
Description
1.8uH 18A 5.6mΩ 8.8A AEC-Q200 ±20% - Power Inductors ROHS