MHQ1005P2N5CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ1005P2N5CT000
JLCPCB Part #
C2048302
Package
0402
Description
2.5nH 23@250MHz 50mΩ 6.5GHz 900mA 0402 Inductors (SMD) ROHS