LQG15WZ23NJ02D
MFR.Part #
LQG15WZ23NJ02D
JLCPCB Part #
C3911355
Description
1.1Ω 22@250MHz 230mA 23nH 2GHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS