B32776P6226K000
MFR.Part #
B32776P6226K000
JLCPCB Part #
C3810662
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+125℃ 22uF 630V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS