MHQ1005P10NHT000
MFR.Part #
MHQ1005P10NHT000
JLCPCB Part #
C2048201
Description
10nH 150mΩ 23@250MHz 3.3GHz 500mA ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS