MHQ1005P16NHT000
MFR.Part #
MHQ1005P16NHT000
JLCPCB Part #
C2048916
Description
16nH 2.3GHz 20@250MHz 260mA 570mΩ ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS