MHQ0603W6N2HT000
MFR.Part #
MHQ0603W6N2HT000
JLCPCB Part #
C482019
Description
300mA 520mΩ 6.2nH 6.6GHz 6@100MHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS