B41858C5278M000
MFR.Part #
B41858C5278M000
JLCPCB Part #
C1597861
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 18mm 25V 2700uF 31mΩ 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS