MHQ0603P9N1HT000
MFR.Part #
MHQ0603P9N1HT000
JLCPCB Part #
C2044892
Description
16@500MHz 250mA 3.8GHz 620mΩ 9.1nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS