B41866D6477M000
MFR.Part #
B41866D6477M000
JLCPCB Part #
C1597974
Description
-55℃~+125℃ 16mm 470uF 5000hrs@125℃ 50V 7.5mm 80mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS