MHQ0603P3N6CT000
MFR.Part #
MHQ0603P3N6CT000
JLCPCB Part #
C2042811
Description
160mΩ 16@500MHz 3.6nH 500mA 6.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS