MHQ0603P1N1BTD25
MFR.Part #
MHQ0603P1N1BTD25
JLCPCB Part #
C6301017
Description
1.1nH 10GHz 1A 70mΩ AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS