MLG1005S82NJTD25
MFR.Part #
MLG1005S82NJTD25
JLCPCB Part #
C5769286
Description
1.6Ω 200mA 700MHz 82nH 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS