MHQ0402PSA2N7BT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA2N7BT000
JLCPCB Part #
C2043492
Description
10@500MHz 2.7nH 240mΩ 300mA 8GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS