MHQ0402PSA2N4ST000
MFR.Part #
MHQ0402PSA2N4ST000
JLCPCB Part #
C2048527
Description
10@500MHz 2.4nH 250mΩ 300mA 8GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS