MHQ0402PSA1N6BT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA1N6BT000
JLCPCB Part #
C2043443
Description
1.6nH 10@500MHz 10GHz 150mΩ 400mA 01005 Inductors (SMD) ROHS