CK45-B3AD681KYNNA
MFR.Part #
CK45-B3AD681KYNNA
JLCPCB Part #
C342344
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 5.5mm 5mm 5mm 680pF ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS