MCZ0806AH350L2TA0G
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MCZ0806AH350L2TA0G
JLCPCB Part #
C383346
Package
SMD-4P,0.8x0.6mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10MΩ 2 2.5Ω 35Ω@100MHz 5V SMD-4P,0.8x0.6mm Common Mode Filters ROHS