B43508A5397M7
MFR.Part #
B43508A5397M7
JLCPCB Part #
C1612053
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
30mm 390uF 450V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS