FG24X7S2A105KRT06
MFR.Part #
FG24X7S2A105KRT06
JLCPCB Part #
C1620330
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 1uF 5mm X7S ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS