B43508F2827M000
MFR.Part #
B43508F2827M000
JLCPCB Part #
C3725162
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.84A@100Hz 10mm 140mΩ@100Hz 250V 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 820uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS