FG24X7R1E335KRT06
MFR.Part #
FG24X7R1E335KRT06
JLCPCB Part #
C1632244
Package
Plugin,P=5mm
Description
25V 3.3uF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS