B43640F5227M000
MFR.Part #
B43640F5227M000
JLCPCB Part #
C3722708
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.02A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 27mm 30mm 450V 740mΩ ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS