FG23C0G2A154JNT06
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FG23C0G2A154JNT06
JLCPCB Part #
C1623718
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 150nF 5mm C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS