FG22X5R1C336MNT06
MFR.Part #
FG22X5R1C336MNT06
JLCPCB Part #
C1623318
Package
Plugin,P=5mm
Description
16V 33uF 5mm X5R ±20% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS