MLG0603P68NHTD25
MFR.Part #
MLG0603P68NHTD25
JLCPCB Part #
C404598
Description
1.2GHz 100mA 2.69Ω 68nH 9@300MHz AEC-Q200 ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS