FA26C0G2W682JNU06
MFR.Part #
FA26C0G2W682JNU06
JLCPCB Part #
C1621768
Package
Plugin,P=5mm
Description
450V 6.8nF C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS