FA18C0G1H6R8DNU00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FA18C0G1H6R8DNU00
JLCPCB Part #
C1626903
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 50V 6.8pF C0G 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS