CS80ZU2GA222MYNKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS80ZU2GA222MYNKA
JLCPCB Part #
C695161
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 300V、440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS