CS80-E2GA102MYPSA
MFR.Part #
CS80-E2GA102MYPSA
JLCPCB Part #
C342420
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 300V、440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS