B43255E2157M000
MFR.Part #
B43255E2157M000
JLCPCB Part #
C3725055
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 22mm 250V 27mm 5000hrs@105℃ 680mA@120Hz ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS