CS75-B2GA471KYPKA
MFR.Part #
CS75-B2GA471KYPKA
JLCPCB Part #
C340626
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
300V、440V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS