B41231B4229M000
MFR.Part #
B41231B4229M000
JLCPCB Part #
C1599263
Package
Plugin,D25.4xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 2000hrs@85℃ 22000uF 25.4mm 42mm 5.51A@120Hz ±20% 插件,D25.4xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS