CS70-B2GA221KYPSA
MFR.Part #
CS70-B2GA221KYPSA
JLCPCB Part #
C434613
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
220pF 250V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS