MHQ1005P1N7STD25
MFR.Part #
MHQ1005P1N7STD25
JLCPCB Part #
C1332620
Description
1.7nH 10GHz 1A 20mΩ 23@250MHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS