CS65ZU2GA102MYNKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS65ZU2GA102MYNKA
JLCPCB Part #
C695576
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 300V、440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS