CK45-B3FD222KYVNA
MFR.Part #
CK45-B3FD222KYVNA
JLCPCB Part #
C342872
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10mm 2.2nF 3kV 5mm 7.5mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS