CS65ZU2GA102MYAKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS65ZU2GA102MYAKA
JLCPCB Part #
C434610
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS