MHQ0603P16NJT000
MFR.Part #
MHQ0603P16NJT000
JLCPCB Part #
C1330890
Description
1.21Ω 16@500MHz 16nH 180mA 2.5GHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS