B43501C9277M80
MFR.Part #
B43501C9277M80
JLCPCB Part #
C1609680
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
270uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS