CS45-B2GA151K-VKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS45-B2GA151K-VKA
JLCPCB Part #
C518887
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
150pF 300V、440V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS