CS45-B2GA151K-GKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS45-B2GA151K-GKA
JLCPCB Part #
C3286611
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-25℃~+125℃ 150pF 440V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS