CS45SL2GA330J-NKA
MFR.Part #
CS45SL2GA330J-NKA
JLCPCB Part #
C1631617
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-25℃~+125℃ 300V 33pF X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS