CS45SL2GA100J-VKA
MFR.Part #
CS45SL2GA100J-VKA
JLCPCB Part #
C1630662
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10pF 300V、440V X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS