B41858C6158M000
MFR.Part #
B41858C6158M000
JLCPCB Part #
C1598477
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1500uF 18mm 36mΩ 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS