B41252B4159M
MFR.Part #
B41252B4159M
JLCPCB Part #
C5571737
Package
Plugin,D25.4xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 16V 2000hrs@105℃ 25.4mm 3.29A@120Hz 37mm ±20% 插件,D25.4xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS